Deski Dauerholz - właściwości

Witamy na stronie! Aktualnie znajdujesz się na: Deski - właściwości biuro@ideagarden.pl +48 (33) 483 31 39
My... Ułożymy dla Ciebie Twój wymarzony taras...

Witamy na stronie!

Wykonamy Twój wymarzony taras

Posiadamy najlepsze materiały

- Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i

elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu...

- Specjalizujemy się w kompleksowym montażu

tarasów drewnianych i kompozytowych... 

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski...

czytaj więcej

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

czytaj więcej


Wykonujemy zlecenia      na terenie całego kraju...

Tarasy drewniane z drewna egzotycznego, tarasy kompozytowe oraz sprzedaż materiału (egzotyczne deski tarasowe i elewacyjne, deski kompowytowe, oleje do impregnacji drewna egzotycznego, wkręty tarasowe, podkładki gumowe) prowadzimy na terenie całego kraju.

 
Deski tarasowe..
Dauerholz..
 

Technika konserwacji drewna stanowi całkowitą nowość i jest wyjątkowo skuteczna - w pełni zabezpiecza obrabiany materiał. Dauerholz to coś więcej niż powierzchniowa impregnacja sięgająca jedynie kilka minimetrów w głąb drewna (jak to jest w przypadku lakierowania lub chemicznej impregnacji ciśnieniowej).

Dauerholz - pełne nasączenie drewna woskiem

Nowa, opatentowana technologia pozwala na pełne nasączenie drewnianego elementu specjalnym roztworem na bazie wosku - niezależnie od jego rozmiarów, łącznie z jego twardszą częścią, tzw. twardzielą. Konserwacja woskiem nadaje drewnu właściwości hydrofobowe, silnie redukując efekt pęcznienia i kurczenia się drewna. Głębokie nasączenie sprawia, że drewno nie chłownie wilgoci i nie ulega odkształceniom. Wosk przenika do wnętrza komórek drewna i działa jak ochronny pancerz, dzięki któremu zyskuje ono właściwości, które czynią je prawdziwą alternatywą dla drewna egzotycznego.

Nowoczesna technologia łączeń na wczepy klinowe pozwala na usuwanie sęków oraz innych niedoskonałości lub uszkodzeń. Powierzchnia drewna jest wyjątkowo gładka, twarda i uboga w drzazgi. Zwykłe drewno w kontakcie z wodą staje się wyjątkowo śliskie, jednak nie Dauerholz. Wosk wypełniający strukturę drewna sprawia, że wykazuje ono właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu drewno doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach trwale zawilgoconych lub szczególnie zagrożonych poślizgiem.

 

Właściwości drewna Dauerholz:

 

  • pełne nasączenie woskiem - 100% ochrony przed butwieniem,
  • wyjątkowa trwałość -  konserwacja woskiem = odporność na warunki atmosferyczne i brak odkształceń,
  • wysoka jakość i ekskluzywność - szlachetny wygląd, wysoka jakość wykończenia i wiele możliwości indywidualnego kształtowania,
  • materiał przyjazny dla środowiska -  prawdziwa alternatywa dla drewna egzotycznego.
  • innowacyjność - drewno z europejskich gatunków drzew, uszlachetnione dzięki opatenrowanemu procesowi konserwacji - made in Germany.
  • 15 lat gwarancji - gwarancja trwałości.

 

Dauerholz - 15 lat gwarancji, certyfikat PEFC

Firma Dauerholz udziela na swoje produkty 15 lat gwarancji, począwszy od daty sprzedaży produktu w handlu detalicznym.

Gwarancja dotyczy wyłącznie wad fabrycznych lub wad związanych z niedostateczną trwałością produktu, tj. butwieniem. Do produkcji desek tarasowych, legarów trafia wyłącznie drewno posiadające certyfikat PEFC, czyli drewno pochodzące z trwale zagospodarowywanych zasobów leśnych.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na kompleksowe wykonanie tarasu z drewna Dauerholz bądź zakup samego materiału, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą i przesłanie drogą elektroniczną wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do przygotowania kalkulacji.

 

Więcej informacji na temat drewna Dauerholz znajdziecie Państwo w zakładce Dauerholz FAQ.

Najnowsze     realizacje..

Zapraszamy do galerii zdjęciowej przykładowych realizacji tarasów wykonanych z drewna egzotycznego.

 

 

zobacz więcej

 

Przygotujemy dla Ciebie

   indywidualną wycenę..

Prześlij do nas materiały lub zadzwoń, a my przygotujemy wyłącznie dla Ciebie indywidualną ofertę na wykonanie tarasu bądź zakup samego materiału.

 

NAPISZ DO NAS

biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: (33) 483 31 39
tel. kom.: 664 815 386

czytaj więcej

 

 

 

 

Akcesoria     montażowe..

Zakupisz u nas akcesoria montażowe takie jak: nierdzewne wkręty tarasowe SPAX do montażu tarasów oraz elewacji, podkładki gumowe, krzyżyki dystansowe...

Prowadzimy sprzedaż
wysyłkową.

 

 

czytaj więcej

 

 

 


Aktualnie znajdujesz się na podstronie: Deski - właściwości