Producent desek tarasowych

Witamy na stronie! Aktualnie znajdujesz się na: Deski tarasowe biuro@ideagarden.pl +48 (33) 483 31 39
My... Ułożymy dla Ciebie Twój wymarzony taras...

Witamy na stronie!

Wykonamy Twój wymarzony taras

Posiadamy najlepsze materiały

- Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i

elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu...

- Specjalizujemy się w kompleksowym montażu

tarasów drewnianych i kompozytowych... 

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski...

czytaj więcej

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

czytaj więcej


Wykonujemy zlecenia      na terenie całego kraju...

Tarasy drewniane z drewna egzotycznego, tarasy kompozytowe oraz sprzedaż materiału (egzotyczne deski tarasowe i elewacyjne, deski kompowytowe, oleje do impregnacji drewna egzotycznego, wkręty tarasowe, podkładki gumowe) prowadzimy na terenie całego kraju.

 
Deski tarasowe..
z drewna egzotycznego..
 

W ofercie posiadamy egzotyczne deski tarasowe następujących gatunków drewna: bangkirai, massaranduba, garapa, cumaru, angelim amorgoso, ipe lapacho, tigerwood, sucupira, badi, itauba, jatoba, tatajuba.

Egzotyczne deski tarasowe

Oferowane przez naszą firmę deski tarasowe występują w rożnych długościach (od 1,87 m aż do 6,15 m +/- co 30 cm), dzięki czemu można dobrać odpowiedni wymiar deski, co zapewnia niewielką ilość odpadu. W ofercie posiadamy egzotyczne deski tarasowe występujące w dwóch grubościach - 21 mm i 25 mm.

 

Istotną kwestią przy doborze desek z drewna egzotycznego jest kwestia ryflowania, która również występuje w kilku wariantach. Posiadamy deski dwustronnie ryflowane (drobny i gruby ryfl) oraz deski jednostronnie ryflowane (drobny ryfl i gładka strona). Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać również deski w wersji gładkiej z dowolnego gatunku drewna egzotycznego (za dodatkową dopłatą).

 

Wszystkich zainteresowanych zakupem materiału na taras w postaci egzotycznego drewna tarasowego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Służymy profesjonalną obsługą i fachowym doradztwem technicznym w doborze odpowiedniego materiału i niezbędnych akcesoriów do samodzielnego montażu tarasu z drewna egzotycznego.

zobacz więcej

 

 

 
Deski tarasowe..
z kompozytu..
 

W ofercie posiadamy deski kompozytowe firmy TREX i TWINSON. W zależności od wyboru kompozytu, proponujemy Państwu kompozyt pełny, imitujący naturalne usłojenie drewna, oraz kompozyt pusty chcarakteryzujący się dwustronnie ryflowanymi deskami (gruby i drobny ryfl).

Egzotyczne deski tarasowe

Wszystkie oferowane przez naszą firmę deski kompozytowe charakteryzują się niebywałą odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, co umożliwia stosowanie tego materiału w miejscach użyteczności publicznej oraz w miejscach narażonych na nieustanną wilgoć (baseny, sauny, spa, patio). Deski kompozytowe mają jeszcze inne, bardzo istotne zalety, które odrożniają je od tradycyjnego drewna egzotycznego - są produktem w 100% ekologicznym, który nie pęka, nie wypacza się, nie wymaga konserwacji, jest odporny na korozję mikrobiologiczną oraz promieniowanie UV.

 

Deski kompozytowe występują w grubości 25,4 mm (kompozyt TREX) oraz 28 mm (TWINSON). Wszystkich miłośników ekologii i ochrony środowiska, oraz osoby niemające czasu na prawidłową konserwację i pielęgnację tarasu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Gwarantujemy Państwu szeroki wybór desek kompozytowych oraz akcesoriów niezbędnych do samodzielnego montażu tarasu.

zobacz więcej

Najnowsze     realizacje..

Zapraszamy do galerii zdjęciowej przykładowych realizacji tarasów wykonanych z drewna egzotycznego.

 

 

zobacz więcej

 

Przygotujemy dla Ciebie

   indywidualną wycenę..

Prześlij do nas materiały lub zadzwoń, a my przygotujemy wyłącznie dla Ciebie indywidualną ofertę na wykonanie tarasu bądź zakup samego materiału.

 

NAPISZ DO NAS

biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: (33) 483 31 39
tel. kom.: 664 815 386

czytaj więcej

 

 

 

 

Akcesoria     montażowe..

Zakupisz u nas akcesoria montażowe takie jak: nierdzewne wkręty tarasowe SPAX do montażu tarasów oraz elewacji, podkładki gumowe, krzyżyki dystansowe...

Prowadzimy sprzedaż
wysyłkową.

 

 

czytaj więcej

 

 

 


Aktualnie znajdujesz się na podstronie: Deski tarasowe