Mechaniczna renowacja tarasów drewnianych

Witamy na stronie! Aktualnie znajdujesz się na: Renowacja tarasu biuro@ideagarden.pl +48 (33) 483 31 39
My... Ułożymy dla Ciebie Twój wymarzony taras...

Witamy na stronie!

Wykonamy Twój wymarzony taras

Posiadamy najlepsze materiały

- Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i

elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu...

- Specjalizujemy się w kompleksowym montażu

tarasów drewnianych i kompozytowych... 

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski...

czytaj więcej

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

czytaj więcej


Wykonujemy zlecenia      na terenie całego kraju...

Tarasy drewniane z drewna egzotycznego, tarasy kompozytowe oraz sprzedaż materiału (egzotyczne deski tarasowe i elewacyjne, deski kompowytowe, oleje do impregnacji drewna egzotycznego, wkręty tarasowe, podkładki gumowe) prowadzimy na terenie całego kraju.

Renowacja
Drewnianego Tarasu

Drewno jako produkt naturalny i higroskopijny narażone jest na ciągłe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak: słońce, deszcz, śnieg czy mróz, przez co ulega ono naturalnemu zużyciu, traci swój pierwotny kolor i pokrywa się szarym nalotem zwanym patyną.


Podstawowa pielęgnacja tarasu polegająca wyłącznie na umyciu okładziny drewnianej myjką ciśnieniowa i ponownym zaimpregnowaniu drewna olejem bezbarwnym bądź koloryzującym, jest czynnością doraźną która nie zawsze jest wstanie poradzić sobie z usunięciem patyny, brudu, czy starą powłoką olejową, która niejednokrotnie się złuszcza. Zatem co należy zrobić aby taras, będący niegdyś ozdobą domu, ogrodu czy restauracji, mógł wyglądać tak pięknie i okazale jak w dniu zakończenia montażu? Odpowiedź jest prosta, konieczna jest wizyta wykwalifikowanej ekipy, która przeprowadzi mechaniczną renowację tarasu nazwaną przez nas w skrócie MRT.

 

Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem

 

Na rynku europejskim jest wiele firm oferujących mechaniczne czyszczenie tarasów na mokro z zastosowaniem wszelkiego rodzaju silnych środków chemicznych mających na celu skuteczną walkę z naturalnym procesem szarzenia drewna. Metody te, nie są jednak wstanie usunąć w 100% nalotu i brudu zalegającego w ryflach desek. Ponadto, zastosowanie dużej ilości wody podczas renowacji wiąże się z wydłużeniem czasu oczekiwania na moment, w którym drewno będzie w pełni suche, co umożliwi jego ponowną impregnację olejem.

 

Maszynowe
Czyszczenie Tarasu

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, szanując ich czas jak również pieniądze, proponujemy Państwu maszynową renowację tarasu w systemie suchym. Innowacyjna maszyna szczotkująca, w której posiadaniu jesteśmy, umożliwia wyczyszczenie i zabezpieczenie tarasu nawet w jeden dzień. Proces szlifowania drewna odbywa się na sucho bez użycia wody i detergentów, a co najważniejsze zastosowane w maszynie szczotki o różnej ziarnistości, zostały tak skonstruowane, aby czyścić nie tylko górną warstwę desek, ale również jej krawędzie, boki, a przede wszystkim charakterystyczne dla drewna ryfle, które zostają dogłębnie wyczyszczone i zachowane w nienaruszonym stanie.

Taras z drewna egotycznego MASSARANDUBA

Nasza maszyna wyposażona jest w zintegrowany odkurzacz ograniczający emisję pyłów powstających podczas szlifowania drewna, co gwarantuje iż powstały ze szlifowania pył nie zalega na powłoce wyczyszczonych desek. Nowoczesna metoda maszynowej renowacji tarasu na sucho usuwa z drewna nie tylko brud, patynę czy glony ale również stare powłoki olejowe, dzięki czemu drewno odzyskuje swój pierwotny kolor i blask i wygląda niemalże tak samo, jak w dniu zakończenia montażu. Drewno ponownie jest świeże i jasne, a taras na nowo staje się wizytówką domu, restauracji czy hotelu.

Jeżeli i Ty marzysz o tym aby Twój taras wyglądał znów pięknie i świeżo, nie zwlekaj z podjęciem decyzji, skontaktuj się z nami już dziś i powierz odnowę swojego tarasu fachowcom, którzy w sposób profesjonalny zadbają o drewniane pokrycie twojego tarasu. Nie daj się zwieść "cudownym środkom" które rzekomo usuną z drewna zalegający brud i patynę bowiem żaden środek nie poradzi sobie z tym zadaniem w 100%.

Efekty naszych prac renowacyjnych możecie Państwo zobaczyć w zaprezentowanej poniższej galerii zdjęciowej

 

Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem Taras przed czyszczeniem

Najnowsze     realizacje..

Zapraszamy do galerii zdjęciowej przykładowych realizacji tarasów wykonanych z drewna egzotycznego.

 

 

zobacz więcej

 

Przygotujemy dla Ciebie

   indywidualną wycenę..

Prześlij do nas materiały lub zadzwoń, a my przygotujemy wyłącznie dla Ciebie indywidualną ofertę na wykonanie tarasu bądź zakup samego materiału.

 

NAPISZ DO NAS

biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: (33) 483 31 39
tel. kom.: 664 815 386

czytaj więcej

 

 

 

 

Akcesoria     montażowe..

Zakupisz u nas akcesoria montażowe takie jak: nierdzewne wkręty tarasowe SPAX do montażu tarasów oraz elewacji, podkładki gumowe, krzyżyki dystansowe...

Prowadzimy sprzedaż
wysyłkową.

 

 

czytaj więcej

 

 

 


Aktualnie znajdujesz się na podstronie: Renowacja tarasu