Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Taras kompozytowy UltraShield

NewTechWood to niewątpliwy pionier w projektowaniu i produkcji desek kompozytowych przeznaczonych na tarasy, elewacje oraz ogrodzenia. Działalność firmy rozpoczęła się w 2004r, i od tego czasu firma znajduje się w czołówce firm rozwijających technologię kompozytową II generacji.

Tarasy kompozytowe UltraShield Naturale

Produkty UltraShield® spośród rozwiązań dostępnych zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wyróżnia barwa wyrażona w nasyconych brązach, szarościach, czerwieniach i żółciach, wysoka trwałość potwierdzona 25 letnią gwarancją, odporność na zarysowania i plamy, oraz nowoczesny design wyrażony w dwóch niespotykanych strukturach H1 (powierzchnia szczotkowana) i H6 (wyraźne słoje).

W odróżnieniu do konkurencji, deski kompozytowe UltraShield® nie posiadają ryfli. Sekret firmy polega na umiejętności słuchania potrzeb klientów i oczekiwań rynku względem produktu.

Warto pamiętać, że deski kompozytowe UltraShield® to połączenie wytrzymałości polietylenu i włókna drzewnego z innowacyjną zewnętrzną osłoną, którą pokryta jest deska. Specjalna powłoka chroni deskę przed zmianą koloru oraz wnikaniem zabrudzeń w strukturę deski.

Dodatkowym atutem firmy produkującej deski kompozytowe UltraShield® jest ekologia - proces recyklingu jest u niej skrupulatnie przestrzegany i nadzorowany, dlatego cała produkcja oparta jest na ekologicznych zasadach i wartościach. Produkty w 95% są wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym z bezbarwnych butelek oraz włókna drzewnego, które również pochodzi z odzysku. Na korzyć firmy działa również fakt iż zmniejszyła ona emisję gazów cieplarnianych poprzez redukcję odpadów, ochronę energetyczną oraz w pełni zintegrowany proces produkcyjny.

Zobacz dostępne rodzaje desek kompozytowych UltraShield® oraz ich kolorystykę

Rodzaje desek tarasowych UltraShieldDostępne rodzaje desek tarasowych UltraShield Naturale Zobacz więcej Kolory desek kompozytowych UltrashieldDostępne kolory desek kompozytowych Ultrashield NaturaleZobacz więcej

Deski kompozytowe UltraShield dostępne są w dwóch szerokościach - standardowa deska ma wymiar 22,5 mm x 138 mm i występuje w 8 kolorach takich jak: Ipe Lapacho, Teak, Walnut, Oak, Light Grey, Stone Grey, Antique i Red Cedar oraz deska w rozmiarze XL tj. 22,5 mm x 210 mm dostępna w 3 kolorach: Ipe Lapacho, Teak i Light Grey. Więcej szczegółów na temat poszczególnych serii kompozytowych desek UltraShield znajdziecie Państwo w folderze informacyjnym dostępnym do pobrania poniżej.

Pobierz broszurę informacyjną o produktach UltraShield:

Ulotka informacyjna Ulotka informacyjna Informację o firmie, technologi wykonania oraz strukturze produktów UltraShield.
Pobierz plik

Katalog produktów UltraShield Katalog produktów UltraShield Kolorystyka desek, dostępne serie, zdjęcia z obiektów, na których zastosowano deski kompozytowe UltraShield.
Pobierz plik

Deski kompozytowe UltraShield to 25 letnia gwarancja trwałości, estetyki i elegancji. Wybierając produkty tej marki możecie Państwo spać spokojnie nie martwiąc się o stan swojego tarasu za 5, 10 czy 15 lat, bo upływ czasu nie wpływa na efekt wizualny desek - zawsze wyglądają one naturalnie pięknie.

Poczytaj więcej o tarasach kompozytowych UltraShield:

Dlaczego UltraShield ? Specyfikacja techniczna Struktura powierzchni Rodzaje desek Kolorystyka Montaż / porady Czyszczenie desek Pobierz pliki

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia z realizacji tarasów wykonanych przy użyciu deski kompozytowej UltraShield. Pełna fotorelacja zrealizowanych tarasów dostępna jest w zakładce "Galeria realizacji"

Galeria przykładowych zdjęć tarasów kompozytowych marki UltraShield

Kompozytowy taras UltraShieldRestauracja - taras UltraShield Taras UrtlaShield NaturaleTaras kompozytowy UrtlaShield - dom prywatny Dom prywatny w ChorzowieUltraShield - dom prywatny w Chorzowie Taras ziemny przy domuTaras UltrasShield na balkonie

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK