Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Taras kompozytowy UltraShield

Sprawdź deski Ultrashield w naszym sklepie!

NewTechWood to niewątpliwy pionier w projektowaniu i produkcji desek kompozytowych przeznaczonych na tarasy, elewacje oraz ogrodzenia. Działalność firmy rozpoczęła się w 2004 r. i od tego czasu znajduje się w czołówce firm rozwijających technologię kompozytową II generacji, tworząc między innymi takie produkty, jak UltraShield deska tarasowa.

Tarasy kompozytowe UltraShield Naturale

Atuty produktów NewTechwood UltraShield Produkty UltraShield® spośród rozwiązań dostępnych zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym wyróżnia barwa wyrażona w nasyconych brązach, szarościach, czerwieniach i żółciach, wysoka trwałość potwierdzona 25-letnią gwarancją, odporność na zarysowania i plamy oraz nowoczesny design wyrażony w dwóch, niespotykanych strukturach H1 (powierzchnia szczotkowana) i H6 (wyraźne słoje).

Bliżej klientów w misji stworzenia idealnego produktu W odróżnieniu od konkurencji, deski kompozytowe UltraShield® nie posiadają ryfli. Sekret firmy polega na umiejętności słuchania potrzeb klientów i oczekiwań rynku względem produktu.

Warto pamiętać, że deski tarasowe UltraShield® to połączenie wytrzymałości polietylenu i włókna drzewnego z innowacyjną, zewnętrzną osłoną, którą pokryta jest deska. Specjalna powłoka chroni deskę przed zmianą koloru oraz wnikaniem zabrudzeń w strukturę deski.

W trosce o środowisko Dodatkowym atutem firmy produkującej deski kompozytowe UltraShield® jest ekologia - proces recyklingu jest u niej skrupulatnie przestrzegany i nadzorowany, dlatego cała produkcja oparta jest na ekologicznych zasadach i wartościach. Produkty na przykład takie, jak deska kompozytowa UltraShield w 95% są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym z bezbarwnych butelek oraz włókna drzewnego, które również pochodzi z odzysku. Na korzyść firmy działa również fakt, iż zmniejszyła ona emisję gazów cieplarnianych poprzez redukcję odpadów, ochronę energetyczną oraz w pełni zintegrowany proces produkcyjny.

Zobacz dostępne rodzaje desek kompozytowych UltraShield® oraz ich kolorystykę

Rodzaje desek tarasowych UltraShieldDostępne rodzaje desek tarasowych UltraShield Naturale Zobacz więcej Kolory desek kompozytowych UltrashieldDostępne kolory desek kompozytowych Ultrashield NaturaleZobacz więcej

Szeroki zakres wyboru desek kompozytowych NewTechWood Deski UltraShield Naturale dostępne są w dwóch szerokościach - standardowa deska ma wymiary 22,5 mm x 138 mm i występuje w 8 kolorach, takich jak: Ipe Lapacho, Teak, Walnut, Oak, Light Grey, Stone Grey, Antique i Red Cedar oraz deska w rozmiarze XL tj. 22,5 mm x 210 mm, dostępna w 3 kolorach: Ipe Lapacho, Teak i Light Grey. Więcej szczegółów na temat poszczególnych serii kompozytowych desek UltraShield znajdziecie Państwo w folderze informacyjnym dostępnym do pobrania poniżej.

Pobierz broszurę informacyjną o produktach UltraShield:

Ulotka informacyjna Ulotka informacyjna Informację o firmie, technologi wykonania oraz strukturze produktów UltraShield.
Pobierz plik

Katalog produktów UltraShield Katalog produktów UltraShield Kolorystyka desek, dostępne serie, zdjęcia z obiektów, na których zastosowano deski kompozytowe UltraShield.
Pobierz plik

Najlepsza jakość i wytrzymałość wszystkich produktów UltraShield Deski tarasowe z linii UltraShield to 25-letnia gwarancja trwałości, estetyki i elegancji. Wybierając produkty tej marki, możecie Państwo spać spokojnie, nie martwiąc się o stan swojego tarasu za 5, 10 czy 15 lat, bo upływ czasu nie wpływa na efekt wizualny desek - zawsze wyglądają one naturalnie pięknie.

Poczytaj więcej o tarasach kompozytowych UltraShield:

Dlaczego UltraShield ? Specyfikacja techniczna Struktura powierzchni Rodzaje desek Kolorystyka Montaż / porady Czyszczenie desek Pobierz pliki

Przykłady realizacji tarasów z wykorzystaniem deski kompozytowej UltraShield Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia z realizacji tarasów wykonanych przy użyciu deski kompozytowej UltraShield NewTechWood. Pełna fotorelacja zrealizowanych tarasów dostępna jest w zakładce "Galeria realizacji"

Galeria przykładowych zdjęć tarasów kompozytowych marki UltraShield

Kompozytowy taras UltraShieldRestauracja - taras UltraShield Taras UrtlaShield NaturaleTaras kompozytowy UrtlaShield - dom prywatny Dom prywatny w ChorzowieUltraShield - dom prywatny w Chorzowie Taras ziemny przy domuTaras UltrasShield na balkonie

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK