Profile egzotycznych desek elewacyjnych

Witamy na stronie! Aktualnie znajdujesz się na: Profile desek biuro@ideagarden.pl +48 (33) 483 31 39
My... Ułożymy dla Ciebie Twój wymarzony taras...

Witamy na stronie!

Wykonamy Twój wymarzony taras

Posiadamy najlepsze materiały

- Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i

elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu...

- Specjalizujemy się w kompleksowym montażu

tarasów drewnianych i kompozytowych... 

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski...

czytaj więcej

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

czytaj więcej


Wykonujemy zlecenia      na terenie całego kraju...

Tarasy drewniane z drewna egzotycznego, tarasy kompozytowe oraz sprzedaż materiału (egzotyczne deski tarasowe i elewacyjne, deski kompowytowe, oleje do impregnacji drewna egzotycznego, wkręty tarasowe, podkładki gumowe) prowadzimy na terenie całego kraju.

 
Deski elewacyjne..
z drewna egzotycznego - dostępne profile..
 

Poniżej w tabeli zostały zaprezentowane dostępne profile egzotycznych desek elewacyjnych, natomiast profile egzotycznych desek tarasowych znajdziecie Państwo w zakładce "deski tarasowe".

 

Nazwa/przekrój charakterystyka zdjęcie
Profil DKP
DKP jest jednym z najczęściej wybieranych profili, bowiem umożliwia on mocowanie desek elewacyjnych w sposób niewidoczny. Montaż elewacji odbywa się przy pomocy specjalnych, nierdzewnych "łączników", które zastępują nam tradycyjne wkręty stosowane w przypadku pozostałych profili.

Profil DKP

profil ZETKA
ZETKA jest typowym profilem z rodziny "pióro-wpust", gdzie dwa elementy łączone są dzięki rowkom (wpustom) w krawędzi jednego, w którym umieszcza się występ (pióro) drugiego. Wynikiem tego typu połączenia jest brak przerwy pomiędzy poszczególnymi elementami.

Profil ZETKA

profil PIÓRO-WPUST
PIÓRO-WPUST jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych profili stosowanych przy wykańczaniu elewacji. Połączenie deski na pióro-wpust jest rodzajem złącza wtykowego, gdzie w jednym elemencie jest wyfrezowany wpust (rowek),w który wkłada się odpowiednie pióro (występ) z elementu drugiego.

Profil PIÓRO-WPUST

profil ROMB
ROMB to profil najczęściej stosowany jako wykończenie elewacji w nowoczesnym budownictwie o zabudowie symetrycznej. Zastosowanie tego profilu optycznie zmniejsza szczelinę pomiędzy poszczególnymi deskami.

Profil ROMB

profil STANDARD
STANDARD to profil charakteryzujący się naturalną prostotą a zarazem nieprzeciętną elegancją. Przekrójprofilu stanowi tradycyjny prostokąt o lekko zaokrąglonych krawędziach, który jest równie często stosowany podczas obróbki desek wykorzystywanych podczas montażu tarasów drewnianych.

Profil STANDARD

 

Na idywidualne zamówienie klienta, każdą deskę wykonaną w profilu standardowym możmy poddać obróbce, w wyniku czego uzyskamy profil: pióro-wpust, romb, zetka (zalecany montaż desek na wkręty, brak widocznej przestrzeni pomiędzy kolejnymi deskami) lub profil DKP (niewidoczny system montażu deski, brak prześwitu pomiędzy kolejnymi deskami).

Najnowsze     realizacje..

Zapraszamy do galerii zdjęciowej przykładowych realizacji tarasów wykonanych z drewna egzotycznego.

 

 

zobacz więcej

 

Przygotujemy dla Ciebie

   indywidualną wycenę..

Prześlij do nas materiały lub zadzwoń, a my przygotujemy wyłącznie dla Ciebie indywidualną ofertę na wykonanie tarasu bądź zakup samego materiału.

 

NAPISZ DO NAS

biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: (33) 483 31 39
tel. kom.: 664 815 386

czytaj więcej

 

 

 

 

Akcesoria     montażowe..

Zakupisz u nas akcesoria montażowe takie jak: nierdzewne wkręty tarasowe SPAX do montażu tarasów oraz elewacji, podkładki gumowe, krzyżyki dystansowe...

Prowadzimy sprzedaż
wysyłkową.

 

 

czytaj więcej

 

 

 


Aktualnie znajdujesz się na podstronie: Profile desek