Tarasy drewniane

Witamy na stronie! Aktualnie znajdujesz się na: Tarasy drewniane biuro@ideagarden.pl +48 (33) 483 31 39
My... Ułożymy dla Ciebie Twój wymarzony taras...

Witamy na stronie!

Wykonamy Twój wymarzony taras

Posiadamy najlepsze materiały

- Prowadzimy sprzedaż desek tarasowych i

elewacyjnych z drewna egzotycznego oraz kompozytu...

- Specjalizujemy się w kompleksowym montażu

tarasów drewnianych i kompozytowych... 

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i kompozytu. Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski...

czytaj więcej

W ciągłej sprzedaży posiadamy: egzotyczne deski tarasowe (bangkirai, massaranduba, garapa, ...), deski  kompozytowe, wkręty, impregnaty. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju!

czytaj więcej


Wykonujemy zlecenia      na terenie całego kraju...

Tarasy drewniane z drewna egzotycznego, tarasy kompozytowe oraz sprzedaż materiału (egzotyczne deski tarasowe i elewacyjne, deski kompowytowe, oleje do impregnacji drewna egzotycznego, wkręty tarasowe, podkładki gumowe) prowadzimy na terenie całego kraju.

Tarasy drewniane..
z drewna egzotycznego..

Tarasy drewniane z drewna egzotycznego z racji swojej wytrzymałości i ponadczasowości cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem coraz to szerszej grupy ludzi. Niewątpliwą zaletą jest trwałość drewna egzotycznego, która nawet bez impregnacji, jest kilkakrotnie większa niż impregnowanej sosny.

Taras z drewna egotycznego MASSARANDUBA

Ścisła struktura drewna nadaje mu piękną, gładką powierzchnię, natomiast szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznych żółci po mahoniowe brązy i czerwienie, kształtuje unikalny klimat otoczenia. Egzotyczne gatunki drewna, z którego wykonywane są zarówno deski tarasowe jak i deski fasadowe (elewacyjne), charakteryzują się bardzo dużą odpornością na destrukcję biologiczną w zmiennych warunkach atmosferycznych. Wpływa na to wysoka gęstość drewna oraz duża ilość zawartych w nim garbników.

 

Drewno egzotyczne jest cenionym materiałem wykorzystywanym przez projektantów i wykonawców zarówno przy budowie basenów na otwartym powietrzu, tarasów restauracji, altan, patio, ścieżek, ogrodzeń, elewacji, jak i podczas urządzania ogólnie dostępnych terenów rekreacyjnych. Egzotyczne deski tarasowe w okresie największego nasłonecznienia nagrzewają się stosunkowo wolno, dzięki czemu bez przeszkód można po nich chodzić na bosaka. Dzięki tym wszystkich właściwościom drewno egzotyczne stanowi doskonały materiał na wykonanie lub wykończenie przydomowego tarasu. Ponadto taras wykonany z drewna egzotycznego jest inwestycją na lata, gdyż poprzez ułożenie go na solidnej podbudowie nie ma możliwości aby trzeba było zmienić pokrycie tarasu wciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

 

Oczywiście istotną kwestią jest pielęgnacja i renowacja tarasów. Wszystkim klientom zalecamy aby taras olejować minimum dwa razy w roku (na wiosnę i jesień). Poprzez konserwację w postaci olejowania taras odzyskuje dawną świeżość i wygląd przypominający dzień ukończenia montażu. Oczywiście renowacja tarasu nie jest wymogiem, ale profilaktyką, która zabezpiecza drewno egzotyczne przed szarzeniem i wchłanianiem wilgoci.

 

Wszystkich miłośników drewna serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kompleksowego montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego. W ofercie posiadamy między innymi: deski tarasowe bangkirai, massaranduba, garapa, cumaru, tigerwood, angelim amorgoso i wiele innych, z których wykonujemy tarasy na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście Państwo na etapie planowania tarasu, bądź jego wykonawstwa, warto jest się skontaktować z naszą firmą, aby uzyskać fachowe doradztwo techniczne odnośnie właściwie przygotowanej podbudowy, prawidłowo rozmieszczonych słupów betonowych, dobrze usytuowanych legarów i kontr legarów oraz sposobu prawidłowego montażu desek tarasowych.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na kompleksowe ułożenie tarasu z drewna egzotycznego, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą i przesłanie drogą elektroniczną wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do przygotowania kalkulacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej wykonanych przez naszą firmę tarasów z drewna egzotycznego, które zdobią budynki naszych klientów na terenie całego kraju.

zobacz więcej

Najnowsze     realizacje..

Zapraszamy do galerii zdjęciowej przykładowych realizacji tarasów wykonanych z drewna egzotycznego.

 

 

zobacz więcej

 

Przygotujemy dla Ciebie

   indywidualną wycenę..

Prześlij do nas materiały lub zadzwoń, a my przygotujemy wyłącznie dla Ciebie indywidualną ofertę na wykonanie tarasu bądź zakup samego materiału.

 

NAPISZ DO NAS

biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: (33) 483 31 39
tel. kom.: 664 815 386

czytaj więcej

 

 

 

 

Akcesoria     montażowe..

Zakupisz u nas akcesoria montażowe takie jak: nierdzewne wkręty tarasowe SPAX do montażu tarasów oraz elewacji, podkładki gumowe, krzyżyki dystansowe...

Prowadzimy sprzedaż
wysyłkową.

 

 

czytaj więcej

 

 

 


Aktualnie znajdujesz się na podstronie: Tarasy drewniane