Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Dla kogo kompozyt ?

Sprawdź deski kompozytowe na taras w naszym sklepie!

Z roku na rok na roku na polskim rynku pojawia się coraz to więcej produktów kompozytowych przeznaczonych do budowy tarasów, balkonów czy też innych elementów małej architektury. Produkty te, pochodzą z różnych zakątków świata w tym z Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii czy Chin. Mając tak bogatą ofertę, wielu klientów zadaje sobie pytanie jak wybrać produkt najlepszy, który sprosta ich oczekiwaniom i będzie materiałem faktycznie na lata. Skąd czerpać wiedzę na ich temat skoro producenci każdego z nich kuszą nie tylko ceną, ale i obietnicą o niebywałej odporności i trwałości swoich materiałów?! Odpowiedź jest prosta, warto zaufać fachowcom i firmom które od lat budują tarasy z desek kompozytowych. Ich wiedza, doświadczenie oraz szereg zrealizowanych inwestycji jak również niezliczona ilość zadowolonych klientów to jedyna, prawdziwa gwarancja.

Kompozyt na tarasie

Nasza firma od lat zajmuje się montażem tarasów drewnianych i kompozytowych. Bogate doświadczenie i liczne badania pozwoliły nam na wyodrębnienie 2 najlepszych producentów desek kompozytowych z którymi współpracujemy i których produkty z czystym sumieniem możemy polecić naszym klientom. Oferowane przez nas deski kompozytowe pochodzą od renomowanych producentów zagranicznych takich jak Twinson czy Rehau i stanowią idealną alternatywę dla popularnego do dziś drewna egzotycznego. W odróżnieniu do produktów naturalnych, cechuje je trwałość potwierdzona wieloletnią gwarancją producenta i wygoda na lata, bowiem produkty te nie wymagają kosztownej i czasochłonnej konserwacji ani impregnacji. Wystarczą zwykłe zabiegi pielęgnacyjne w postaci umycia desek myjką ciśnieniową aby taras wyglądał świeżo i pięknie, niemalże tak jak w dniu ukończenia montażu.

To jednak nie jedyny atut oferowanych przez nas konglomeratów. Materiał ten, w przeciwieństwie do drewna krajowego oraz egzotycznego, nie pęka, nie wypacza się, nie posiada drzazg, nie pokrywa się szarym nalotem w postaci patyny, a co najważniejsze ma pracę wzdłużną, dzięki czemu nie kurczy się i nie rozszerza na szerokość deski, a jedynie na jej długość. Większość oferowanych przez nas kompozytów to tzw. materiał II generacji powstający w wyniku innowacyjnego połączenia drewna i PVC bądź drewna i wysokiej jakości polipropylenu. Stosunek obu składników wynosi 50% do 50%. 

Dzięki zastosowaniu drewna w procesie produkcji, materiał zyskuje naturalny wygląd i przyjemną dla oka fakturę wyrażoną w kilku kolorach od słonecznych żółci i brązów do ciekawych odcieni szarości i grafitów. Ponadto każdy z producentów oferuje również deski imitujące naturalne usłojenie drewna, dzięki czemu kompozyty Twinson i Rehau mogą z powodzeniem konkurować z drewnem egzotycznym. Pod wpływem warunków atmosferycznych zmianie może ulec jedynie barwa desek, która w zależności od wybranego koloru, stanie się o ton jaśniejsza bądź o ton ciemniejsza - proces ten jest jednak jednorazowy i nie pogłębia się w miarę upływu czasu. Warto pamiętać, iż deski kompozytowe są produktem przyjaznym dla środowiska, dlatego do ich produkcji wykorzystuje się szybko rosnącą sosnę, a powstały konglomerat może być w 100% poddany recyklingowi.

Taras z thermodrewna

Niezależnie od tego, który materiał Państwo wybierzecie TWINSON czy REHAU, warto pamiętać o istotnej przewadze desek kompozytowych nad produktami naturalnymi. Przede wszystkim są to produkty wyselekcjonowane spośród bogatej oferty konglomeratów dostępnej nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Oferowane przez nas deski kompozytowe powstały z myślą o tych z Państwa, którzy cenią prostotę, elegancję, funkcjonalność i nie mają czasu na ciągłą konserwację tarasu, oraz dla tych którzy są zwolennikami mądrych inwestycji. Deski kompozytowe nie należą do tanich produktów, ale warte są swojej ceny, ponieważ deski kompozytowe to rozwiązanie na lata, które nie wymaga uwagi ani szczególnej troski. Wystarczą drobne zabiegi pielęgnacyjne w postaci umycia tarasu myjką ciśnieniową aby w pełni móc cieszyć się wygodą i nieskazitelnym pięknem tarasu przez długie lata. Ponadto różnorodność serii produktów, ich nowoczesne, naturalne barwy jak również ciekawa struktura sprawiają iż konglomerat z roku na rok ma coraz większe grono zwolenników. Jeżeli chcecie Państwo zgłębić wiedzę na temat desek kompozytowych Twinson bądź Rehau zapraszamy do zapoznania się z poniższymi zakładkami.

Poczytaj więcej na temat kompozytowych systemów tarasowych:

Tarasy kompozytowe Twinson Taras z kompozytu RELAZZO

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK