Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Rodzaje desek Timberness

Sprawdź deski Timberness w naszym sklepie!

Timberness to innowacyjne deski kompozytowe stworzone w oparciu o ideę hybrydy to jest połączenia dwóch maksymalizujących korzyści rozwiązań. Są to produkty w 100% polskie produkowane w kraju przez polską firmę, która jako jedyna stworzyła deski powstające metodą koekstruzji, co gwarantuje iż w każdej części produktu zostały zastosowane odpowiednie materiały. Producent oferuje trzy serie desek kompozytowych.

Dowiedz się więcej o dostępnych rodzajach desek kompozytowych Timberness:

Deska Timberness seria CIty Timberness City Wymiary (grubość/szerokość/długość): 24 mm x 152 mm x 3,0 m i 4,0 m.Kolor: Ciemny brąz, jasny brąz, szary oraz grafitCharakterystyka: Decydując się na deski kompozytowe z serii CITY należy pamiętać iż jest to produkt z jednej strony szczotkowany (forma drobnego, ryfla) a z drugiej polerowana (nie reprezentacyjny). Seria City stworzona została z myślą o obiektach użyteczności publicznej tj. hotelach, basenach, przy restauracjach itp. Charakteryzuje się dobrą jakością i atrakcyjną ceną

Deska Timberness seria Select Timberness Select Wymiary (grubość/szerokość/długość): 25 mm x 180 mm x 4,0 m. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia desek dłuższych nawet do długości 6,5 m. Kolor: Ciemny brąz, jasny brąz, szary oraz grafitCharakterystyka: Decydując się na deski kompozytowe z serii SELECT należy pamiętać iż jest to produkt z jednej strony szczotkowany (forma grubego, szerokiego ryfla) a z drugiej polerowany (nie reprezentacyjny). Na specjalne życzenie klienta, producent może wyszczotkować również powierzchnie gładką.

Deska Timberness seria Prime Timberness Prime Wymiary (grubość/szerokość/długość): 30 mm x 145 mm x 4,0 m. Również przy tej serii istnieje możliwość zamówienia desek o dowolnej długości nie większej jednak niż 6,5m. Kolor: Ciemny brąz, jasny brąz, szary oraz grafit Charakterystyka:. Deski kompozytowe PRIME cechuje uniwersalność zastosowań. Swoją wszechstronność zawdzięcza standardowym wymiarom 30 mm x 145 mm oraz dwustronnej powierzchni, która z jednej strony ma drobny ryfl, a z drugiej szeroki.

Deska Timberness seria Forest Timberness Forest Wymiary (grubość/szerokość/długość): 30 mm x 145 mm x 4,0 m. Również przy tej serii istnieje możliwość zamówienia desek o dowolnej długości nie większej jednak niż 6,5 m. Kolor: Bangkirai, Garapa, Massaranduba oraz Palisander Charakterystyka: Deski kompozytowe FOREST to odpowiedź producenta na zapotrzebowanie rynku. Firma Timberness jako jedna z nielicznych stworzyła deskę imitującą usłojenie drewna w kolorystyce łudząco podobnej do drewna egzotycznego stąd też nazwy kolorów desek. Deska FOREST z jednej strony jest ma drobny ryfel a z drugiej strukturę imitującą usłojenie drewna.

Timberness a inni producenci Produkty Timberness na tle konkurencji wyróżnia nie tylko szerokość desek (145 mm, 152 mm i 180 mm), ale również bogata paleta barw wyrażona w dwóch brązach i dwóch odcieniach szarości w przypadku desek z serii CITY i SELECT oraz kolorach łudząco zbliżonych do drewna egzotycznego: bangkirai, garapa, massaranduba, palisander, sprawia że każdy klient znajdzie u nas produkt który będzie pasował do jego domu, ogrodu i aranżowanej przestrzeni. Niewątpliwym atutem przemawiającym za zakupem serii Select jest dowolność długości desek wynikająca z faktu iż producent może na specjalne zamówienie wykonać deskę w dowolnym wymiarze do długości 6,5m co pozwoli na zminimalizowanie odpadu na materiale.

Najlepsza alternatywa dla drewna egzotyczengo Deski kompozytowe Timberness FOREST to obecnie najlepsza alternatywa dla wciąż popularnego drewna egzotycznego. W odróżnieniu do produktów naturalnych nie odkształca się, nie posiada drzazg, a co najważniejsze nie wymaga czasochłonnej i kosztownej konserwacji. Wystarczą zwykłe zabiegi pielęgnacyjne w postaci umycia tarasu przy pomocy wody i lekkiego detergentu bu móc się cieszyć nienagannym wyglądem tarasu przez długie lata. Dodatkowym atutem serii Forest jest kolorystyka łudząco zbliżona do barwy drewna tropikalnego takiego jak bangkirai, massaranduba, garapa czy palisander. Ponadto deski kompozytowe z serii FOREST pokryte są dodatkową powłoką zabezpieczającą przed plamami dzięki czemu mamy pewność iż nas taras czy balkon wykonany z tego rodzaju materiału będzie nie tylko piękny za pomocą nasyconych barw, ale przede wszystkim trały i odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia czy plamy.

Poczytaj więcej o tarasach kompozytowych Timberness:

O tarasie Timberness Dlaczego Timberness? Zalety systemu Kolorystyka Pobierz pliki

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK