Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Taras kompozytowy Timberness

Sprawdź deski Timberness w naszym sklepie!

Hybrydowe deski Timberness to ponadczasowa alternatywa dla drewna naturalnego, również tego, pochodzącego z najdalszych zakątków świata czyli tropików. W odróżnieniu do produktów naturalnych, marka Timberness oferuje kompozyt odporny na działanie wody, wilgoci, promieni UV oraz innych niekorzystnych warunków atmosferycznych, ponadto nie wymaga on impregnacji w postaci olejowania czy cyklinowania, co daje mu znaczną przewagę nad tradycyjnym drewnem czy płytkami ceramicznymi.

Tarasy kompozytowe Timberness

Timberness oferuje deski kompozytowe polskiej marki produkowane w Polsce przez krajową firmę, dzięki czemu istnieje możliwość zamówienie desek w dowolnej długości nie przekraczającej 6,5m. To jednak nie jedyny atut tej marki. Kolejnym są dwie serie produktów tj. deski Timberness SELECT oraz Timberbess PRIME. Kolorystyka w obu seriach jest identyczna, do wyboru są dwa odcienie brązu i dwa odcienie szarości. Elementem odróżniającym serie jest wymiar desek oraz powierzchnia ich wykończenia.

Deski z serii Timberness SELECT dostępne są w profilu 25mm x 180mm i występują w wersji jednostronnej tzn. że z jednej strony deski jest szeroki, gruby ryfl, a z drugiej powierzchnia jest polerowania, nie nadająca się do układania jako strona reprezentacyjna. Na specjalne życzenie klienta, producent dopuszcza możliwość szczotkowania strony polerowanej.

Z kolei deski z serii Timberness PRIME dostępne są w profilu 30mm x 145mm w wersji dwustronnie ryflowanej – z jednej strony jest drobny ryfl, a z drugiej szeroki. Obie powierzchnie są reprezentacyjne, w związku z czym istnieje dowolność w układaniu desek. Standardowo deski dostępne są w długości 4m, jednakże tak jak już wspominaliśmy można zamówić produkt w dowolnej długości nie przekraczającej 6,5 m.

Dwie serie produktów występujące w czterech modnych kolorach z możliwością estetycznego wykończenia krawędzi za pomocą listw PCV w kolorze desek mocowanych w sposób niewidoczny sprawia, że marka Timberness cieszy się coraz to większą popularnością i uznaniem nie tylko naszych rodaków ale i klientów z zagranicy. Patrząc na markę Timberness można mieć pewność iż jest to produkt, który z powodzeniem może konkurować z deskami kompozytowymi pochodzącymi od renomowanych producentów zagranicznych. Przewagą polskiej marki Timberness jest przystępna cena dzięki czemu niemalże każdy może sobie pozwolić na zakup materiału na wymarzony taras.

Zobacz dostępne rodzaje desek kompozytowych Timberness oraz ich kolorystykę

Timberness rodzaje desekDostępne rodzaje desek kompozytowych Timberness Zobacz więcej Kolory desek kompozytowych TimbernessKolorystyka desek kompozytowych TimbernessZobacz więcej

Z uwagi na fakt iż zarówno a rynku polskim jak i zagranicznym istnieje wiele firm oferujących deski kompozytowe zarówno na tarasy jak i balkony, to warto zgłębić wiedzę na temat każdej z nich w celu ustalenia, który produkt rzeczywiście odpowiada naszym oczekiwaniom. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładami, w których precyzyjnie opisaliśmy zalety desek kompozytowych marki Timberness, ich kolorystykę, serię oraz sposób ich montażu.

Pobierz katalog produktów Timberness:

Katalog produktów Katalog produktów Katalog kompozytowych desek tarasowych Timberness.
Pobierz plik

Cennik produktów Timberness Cennik produktów Timberness Cennik systemu tarasowego Timberness wraz z akcesoriami.
Pobierz plik

Deski kompozytowe Timberness to nie tylko dobrze prezentujący się produkt, to przede wszystkim trwałość na lata co potwierdza 25 letnia gwarancja producenta. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, które gwarantują sztywność i odporność na uszkodzenia mechaniczne jak również dużej ilości przeprowadzonych testów i badań mamy pewność iż produkty polskiej marki mogą posłużyć klientom przez co najmniej 25 lat. Warto również wiedzieć, że cały system Timberness jest certyfikowany przez Instytut Techniki Budowlanej, a ponadto otrzymał certyfikat palności B oraz pozytywną ocenę techniczną ITB.

Poczytaj więcej o tarasach kompozytowych Timberness:

Dlaczego Timberness? Zalety systemu Rodzaje desek Kolorystyka Montaż / porady Pobierz pliki

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia z realizacji tarasów wykonanych przy użyciu deski kompozytowej UltraShield. Pełna fotorelacja zrealizowanych tarasów dostępna jest w zakładce "Galeria realizacji"

Galeria zdjęciowa przykładowych realizacji tarasów kompozytowych marki Timberness

Taras przy basenie z deski kompozytowej TimbernessTaras przy basenie z deski kompozytowej Timberness Taras Timberness przy domu prywatnymTaras Timberness - dom prywatny Galeria Kazimierz - deska TimbernessGaleria Kazimierz - deska kompozytowa Timberness Taras z desek Timberness w restauracjiTaras z desek Timberness w restauracji

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK