Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Drewno egzotyczne

Sprawdź deski elewacyjne Twinson w naszym sklepie!

Producent desek tarasowych wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów kilka lat temu wzbogacił swoją ofertę o nowoczesne deski elewacyjne Twinson Wall Premium. Fasada budynku wykończona wyżej wspomnianymi deskami to nie tylko nowoczensy design połączony z trwałością i funkcjonalnością, ale również estetyczne detale wykończeniowe.

Drewno egzotyczne

Deski elewacyjne Twinson Wall Deski elewacyjne firmy Twinson występują w najczęściej spotykanym profilu tj. Pióro-Wpust co gwarantuje niewidoczne połącznie desek. Dostępne są one w 3 naturalnych kolorach takich jak 510 - kolor stalowy, 502 - kolor grafitowy i 504 - korzenny brąz. Twinson Wall Premium to w pełni kompletny system elewacyjny, wyróżniający się ponadczasowym designem, trwałością na lata potwierdzoną 25-letnią gwarancją producenta oraz estetyką wykończeń krawędzi.

Przy tworzeniu systemu elewacyjnego Wall Premium wszystko zostało dokładnie przemyślane. Za sprawą specjalnych profili uwzględniających konieczną wentylację, jak również opatentowanym łącznikom, montaż okładziny budynku jest nie tylko prosty, ale przede wszystkim przyjemny i bardzo szybki, a całość wygląda nadzwyczaj efektownie. Nie dziwi wiec fakt, iż elewacje Twinson są bardzo często uwzględniane przez architektów przy projektowaniu nowoczesnych budynków.

Elewacja Wall Premium - ponadczasowe rozwiązanie Deski fasadowe Twinson to połączenie naturalnego wyglądu i ciepła drewna z odpornością i trwałością PVC w wyniku którego powstaje innowacyjny materiał kompozytowy. Materiał ten pozbawiony jest drzazg, spękań, odkształceń, jest odporny na działanie promieni UV i insektów a co najważniejsze nie ulega korozji mikrobiologicznej.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż w odróżnieniu do okładzin z drewna naturalnego, nawet tych tropikalnych, nie wymaga on czasochłonnego malowania czy olejowania - zabiegi pielęgnacyjne elewacji Twinson ograniczają się do niezbędnego minimum polegającym na umyciu desek ciepłą wodą z ługiem mydlanym.

Cechą charakterystyczną produktu Twinson Wall Premium wyróżniającą go na tle konkurencji poza kompatybilnością z kolorystyką desek tarasowych są profile wykończeniowe z wentylacją, jak również łatwy montaż desek zarówno w pionie jak i w poziomie oraz możliwość instalacji desek nie tylko na scianach ale i podbitkach - te wszystkie atuty powodują iż deski kompozytowe Twinson są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań do wykończenia fasady budynku.

Kolejnym atutem przemawiającym za wyborem produktów marki Twison jest ich ponadczasowe piękno - deski wykonane są z opatentowanego materiału łączącego właściwości drewna i kompozytu PVC, dodatkowo są przyjazne środowisku gdyż zastowane do produkcji drewno pochodzi wyłącznie z lasów posiadających certyfikat PEFC co zapewnia zrównoważoną gospodarkę leśną, a tworzywo sztuczne zastosowane w materiale Twinson to wyłącznie wysokiej jakości twarde PVC dzięki czemu nie ma konieczności stosowania plastifikatorów.

Nowoczesny design desek Twinson Wall Premium - zalety

  • Najwyższa jakość zastosowanych materiałów - zarówno deski jak i profile wykończeniowe wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół dzieki czemu elewacja wygląda naturalnie pięknie.
  • Stabilność wymiarowa - za sprawą komorowej budowy deski elewacyjne są stabilne wymiarowo a ich praca ograniczona została do minimum
  • Gnicie, pękanie, pleśń i butwienie - w odróżnieniu do produktów naturalnych wybierając deski elewacyjne bądź tarasowe marki Twinson mamy pewność, że produkt nie zgnije, nie zbutwieje wciągu 25 lat co potwietrdza pisemna gwarancji producenta
  • Łatwy i szybki montaż - dzięki kompletnemu systemowi elewacyjnemu z systemowymi opatentowanymi łacznikami i profilami wentylacyjnymi istnieje możliwość samodzielnej instalacji okładziny zarówno w pionie jak i poziomie. Ponadto deski elewacyjne Twinson Wall Premium mogą być montowane nie tylko na ścianach ale i podbitkach.
  • Impregnacja desek - deski elewacyjne Twinson Wall Premium nie wymagają konserwacji ani olejowania a jedynie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych

Zobacz dostępne serie desek kompozytowych Twinson oraz ich kolorystykę

Profile desek elewacyjnych Wall PremiumDostępne profile desek elewacyjnych Wall Premium Zobacz więcej Dostępne kolory desek kompozytowych TwinsonKolorystyka desek kompozytowych systemu TwinsonZobacz więcej

Profile desek elewacyjnych Wall Premium Deski Twinson Wall Premium występują w jednym ale jakże popularnym profilu tj. Pióro-Wpust o wymiarach 13,5mm x 166,5mm w 3 atrakcyjnych kolorach (510-stalowy, 502-grafitowy i 504-korzenny brąz) i długości 6m co z pewnością minimalizuje odpad na materiale i daje możliwość montażu desek bez łączeń.

Pobierz broszurę informacyjną o produktach Twinson:

Ulotka informacyjna Twinson Folder informacyjny Ulotka prezentująca dostępne rozwiązanie tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe marki Twinson.
Pobierz plik

Cennik systemu tarasowego Twinson Cennik Twinson Cennik produktów oraz elementów montażowych wchodzących w skład produktów Twinson.
Pobierz plik

Rewelacyjne deski kompozytowe do stworzenia wymarzonego tarasu Twinson Decydując się na zakup desek kompozytowych do systemu tarasowego Twinson, macie Państwo pewność, iż wybieracie produkt najwyższej jakości, który będzie stanowił wizytówkę Państwa domu przez długie lata, bez konieczności czasochłonnej impregnacji. Różnorodność serii produktu, jak również ich bogata kolorystyka, z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Poczytaj więcej o tarasach kompozytowych Twinson:

Jak powstaje ? Specyfikacja Zalety kompozytu Rodzaje desek Kolorystyka Montaż / porady Czyszczenie Zobacz nasze realizacje Pliki do pobrania

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia tarasów wykonanych przez naszą firmę z wykorzystaniem desek kompozytowych marki TWINSON. Pełna fotorelacja zrealizowanych zleceń dostępna jest na podstronie "Galeria realizacji"

Galeria przykładowych zdjęć tarasów kompozytowych marki TWINSON

Budynek prywatny BielskoBudynek prywatny Bielsko Taras na dachuTaras na dachu Taras ziemny przy domuTaras ziemny przy domu Dom prywatny w ChorzowieDom prywatny w Chorzowie

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK