Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Wycena tarasu z deski kompozytowej

Sprawdź deski kompozytowe na taras w naszym sklepie!

Cena montażu desek kompozytowych dostosowywana jest indywidualnie do każdego klienta, bowiem koszt wykonania 1m 2 tarasu z deski kompozytowej Twinson, UltraShield bądź TorroTimber uzależniony jest od wielu czynników, wśród których najważniejszymi są:

  • wielkości oraz kształtu tarasu
  • lokalizacji inwestycji (miejscowość)
  • rodzaj użytego kompozytu (Twinson, Rehau) oraz jego seria (kompozyt komorowy tj. pusty, kompozyt pełny lub imitujący drewno)
  • różnicy poziomów pomiędzy podłożem (gruntem lub wylewką ) a progiem drzwi tarasowych, gdyż od tego uzależniona jest konstrukcja nośna tarasu (pojedyncze legarowanie bądź podwójne czyli tzw. kratownica)

Jakich materiałów potrzebujemy, aby wykonać wycenę? Wszystkie wyżej wymienione składowe mają bezpośredni wpływ na to, ile wyniesie cena ułożenia m 2 deski kompozytowej. Jednakże niezależenie od rodzaju wykonywanego tarasu (taras na gruncie lub taras na istniejącej podbudowie) w celu otrzymania oferty, na nasz adres e-mail należy przesłać następujące materiały:

  • dane inwestora (imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu)
  • skan rysunku (bądź projektu) przedstawiający kształt tarasu z naniesionymi wszystkimi długościami boków
  • różnicę poziomów pomiędzy gruntem (ziemią) a progiem drzwi (poziomem 0 tarasu) lub różnicę poziomów pomiędzy istniejącą wylewką betonową (lub inną podbudową) a progiem drzwi tarasowych,
  • zdjęcia z miejsca, w którym ma powstać taras, najlepiej 2 lub 3 ujęcia z różnych stron.
  • informację odnośnie materiału, z jakiego wycena ma zostać przygotowana - cena za m2 deski kompozytowej Twinson, UltraShield, TorroTimber czy Timberness nie jest jednakowa

Przykładowe projekty od naszych klientów Poniżej przedstawiamy przykłady odręcznych rysunków i projektów nadesłanych przez naszych klientów, które obrazują kształt tarasu z naniesionymi wszystkimi wymiarami, co umożliwia sporządzenie rzetelnej wyceny montażu deski kompozytowej:

Projekt tarasu Przykładowy projekt Taras - projekt tarasu

Oprócz rysunku przedstawiającego kształt tarasu, należy przesłać również kilka zdjęć z miejsca inwestycji (różne ujęcia), abyśmy mogli zobaczyć, co obecnie znajduje się w miejscu, w którym ma powstać taras. Ważną informacją, o której nie można zapomnieć kompletując materiały do sporządzenia wyceny ułożenia m 2 deski kompozytowej, jest podanie wysokości pomiędzy obecnym podłożem (gruntem bądź wylewką) a progiem drzwi tarasowych.

Wycena tarasu - zdjęcie wneki okiennej Miejsce pod taras Wysokość progu drzwi nad gruntem

Na podstawie tak skomasowanych i przesłanych do nas drogą elektroniczną materiałów, określana jest szczegółowa cena montażu deski, która uwzględnia wykonanie tarasu z kompozytu Twinson bądź Rehau w zależności od Państwa preferencji.

Deska kompozytowa - montaż i cena W wycenie montażu w celu uzyskania efektownego tarasu zawarte jest zestawienie wszystkich niezbędnych elementów i prac montażowych, które gwarantują prawidłowe i niemalże wieczyste użytkowanie tarasu kompozytowego. Dodatkowo oprócz oferty na wykonanie tarasu otrzymują Państwo od nas rysunek obrazujący rozmieszczenie punktowych słupów betonowych w przypadku tarasów budowanych od podstaw oraz rysunek z ułożeniem desek na tarasie.

Wyceny ułożenia m 2 deski kompozytowej sporządzane są z najwyższą staranności i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a co najważniejsze kalkulacja wykonania tarasu jest bezpłatna i niezobowiązująca klienta do skorzystania z usług naszej firmy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Przeczytaj więcej na temat tarasów z deski kompozytowej:

Informacje ogólne Dla kogo kompozyt ? Koszt tarasu Konstrukcja tarasu Zobacz nasze realizacje

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK