Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Dla kogo Softline?

Sprawdź tarasowe deski Softline w naszym sklepie!

Chcąc w kilku zdaniach odpowiedzieć na to pytanie, warto rozpocząć rozważania od definicji słowa SOFTLINE, które określa eleganckie deski tarasowe, wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanego, suszonego komorowo drewna egzotycznego przez firmę z Luksemburga, która jako jedna z nielicznych proponuje klientom system niewidocznego montażu tarasów, bez ryzyka odkształceń czy też efektu łódkowania desek.

Taras Softline

Należy zaznaczyć, że nie każdy gatunek drewna może być mocowany w systemie Softline - na chwilę obecną producent dopuścił zaledwie 5 gatunków drzew egotycznych, które pomyślnie przeszły testy i wysoką kontrolę jakości gwarantującą pierwszą klasę drewna. Wśród nich znajdują się takie gatunki jak: Padouk, Merbau, Ziaya, Teak i Ipe Lapacho.

Z pewnością zadajecie sobie Państwo pytanie dlaczego tylko wyżej wymienione gatunki drzew? Otóż, odpowiedź jest prosta, oprócz pomyślnie ukończonych testów, są to nieliczne drzewa, których specyficzne właściwości idealnie dopasowują się do najbardziej zmiennych warunków klimatycznych, czyniąc je solidnymi, stabilnymi i trwałymi, szczególnie w tak zróżnicowanym klimacie jak nasz.

Wybierając system Softline, otrzymujecie Państwo kompletny system tarasowy, w skład którego wchodzą wszystkie akcesoria niezbędne do jego montażu, a więc: deska, legar, system klipów Softline oraz wkręty. Jeżeli chodzi o deski tarasowe to wszystkie są dwustronnie gładkie, specjalnie wyprofilowane do niewidocznego montażu, są suszone komorowo do 13% (+/- 2%) wilgotności. Ponadto, charakteryzują się jednakowym profilem (za wyjątkiem Teaku) 20mm x 100mm, natomiast Teak ma profil 20mm x 96mm. W odróżnieniu do typowych desek egzotycznych mocowanych za pomocą wkrętów instalowanych od góry, deski w systemie Softline występują w mixie długości od 0,8m do 2,4m co 40cm - UWAGA - nie ma możliwości wybrania jednej długości desek.

Co do legarów, to wybór ich profilu uzależniony jest od ilości wolnej przestrzeni pomiędzy wylewką betonową bądź słupkami betonowymi, a progiem drzwi tarasowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo legary egzotyczne o przekroju 30mm x 60mm; 35mm x 60mm; 40mm x 60mm oraz 45mm x 70mm.

Rozpoczęcie montażu desekRozpoczęcie montażu desek Montaż tarasu SoftlineMontaż tarasu Softline Softline - efekt końcowySoftline - efekt końcowy

Największą zaletą innowacyjnego systemu tarasowego Softline są klipy montażowe wykonane z najwyższej jakości materiału kompozytowego o dużej żywotności, który jako jedyny umożliwia niewidoczny montaż tarasu, bez uprzedniego nawiercania drewna. Ważne jest również to, że zastosowany w systemie Softline łącznik nie ogranicza pracy drewna, gdyż zarówno on jak i drewno pracują niezależnie od siebie.

Więcej na temat systemu tarasowego Softline

O systemie Softline Zalety systemu Gatunki drewna Profile desek Nasze realizacje Zapytaj o wycenę

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK