Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Kompozyt Hartika

Sprawdź deski Hartika w naszym sklepie!

Firma Hartika jest polskim producentem drewna kompozytowego przeznaczonego do budowy tarasów, balkonów, ogrodzeń, patio, molo i wielu innych elementów małej architektury. Dzięki połączeniu innowacyjnej osnowy PVC z ekologicznie pozyskanymi włóknami drzewnymi producent stworzył produkt niezawodny, trwale odmieniający domy i ogrody inwestorów nie tylko w kraju ale i za granicą.

Na system Hartika składają się: deski kompozytowe dostępne w trzech szerokościach (145 mm; 160 mm i 210 mm), legary konstrukcyjne (38 mm x 48 mm oraz 48 mm x 20 m), łączniki startowe, końcowe, klipsy mocujące środkowe, listwy wykończeniowe aluminiowe oraz WPC. Niewątpliwym atutem desek kompozytowych tej marki jest bogata kolorystyka wyrażona w 5 intensywnych barwach (Klon lodowy, Dąb Lindberg, Mahoń naturalny, Orzech szlachetny, Świerk dymny), a co najważniejsza wyżej wspomniane kolory występują we wszystkich 3 seriach produktu czyli w wersji Tarase Home o szerokości 145 mm, Tarase Klass o szerokości 160 mm i Tarase Pro o szerokości 210 mm.

Deska kompozytowa Hartika

Deski kompozytowe Hartika to idealna alternatywa dla drewna naturalnego Drewno kompozytowe z którego stworzone zostały deski, to trwały, niezawodny materiał stanowiący idealną alternatywę dla drewna nie tylko krajowego ale również egzotycznego. W odróżnieniu do drewna nie wymaga on czasochłonnej i pracochłonnej impregnacji w postaci olejowania czy lazurowania. Wystarczą drobne zabiegi pielęgnacyjne takie jak odkurzanie czy umycie wodą i lekkim detergentem aby móc cieszyć się nienagannym wyglądem tarasu przez długie lata. Deski kompozytowe Hartika łączą w sobie urodę i piękno naturalnego drewna z trwałością płyt betonowych i wytrzymałością tworzywa sztucznego.

Różne typy i rodzaje desek kompozytowych Firma Hartika stworzyła 3 serie produktu przeznaczone do budowy tarasów, balkonów czy patio, różniące się między sobą kilkoma detalami. Otóż w zależności od wybranej serii deski mają szerokość 145mm, 160mm bądź 210mm - wszystkie są jednak komorowe czyli puste w środku. Cechą wspólną dla wszystkich serii jest kolorystyka i grubość deski, natomiast cechą odróżniającą jest wspomniana powyżej szerokość i faktura. Seria Tarase Home i Tarase Klass są dwustronnie ryflowane tzn. że z jednej strony mają drobny ryfl a z drugiej szeroki, natomiast seria Tarase Pro o szerokości 210mm posiada jednostronną powierzchnię roboczą w formie drobno falowanej. Dodatkowo deski z tej serii wyposażone są w pióro-wpust, który zakrywa przestrzeń między deskową nadając jej jednolitą, zamkniętą strukturę.

Zobacz dostępne rodzaje desek tarasowych Hartika oraz ich kolorystykę

Rodzaje desek kompozytowych HartikaSprawdź rodzaje desek kompozytowych Hartika Zobacz więcej Kolorystyka desek HartikaDostępne kolory desek kompozytowych HartikaZobacz więcej

Dowolny wybór wykończenia krawędzi desek Niewątpliwym atutem przemawiającym za wyborem produktów marki Hartika są dwa rodzaje wykończenia krawędzi desek, dzięki którym każdy może wykończyć taras, balkon czy patio w wybrany przez siebie sposób za pomocą listwy aluminiowej dostępnej w kolorze czarnym, srebrnym bądź brązowym lub listwy WPC w kolorze deski. Niezależne od wybranego rodzaju wykończenia taras będzie wyglądał na estetycznie wykończony i posłuży przez wiele lat.

Trwałość potwierdzona gwarancją producenta System kompozytowy marki Hartika to oszczędność czasu, pieniędzy i energii. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku pozostałych desek kompozytowych, producent udziela 25 letniej gwarancji na butwienie oraz gnicie. Deski nie wymagają malowania ani konserwacji, nie kruszą się ani nie wypaczają dzięki czemu mamy pewność iż zastosowany materiał będzie wolny od kosztów wymiany czy renowacji przez wiele lat. Istotny jest fakt iż firma Hartika stosuje jednorodny materiał w całym przekroju deski, co z pewnością wpływa na stabilność deski podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto materiał został zabezpieczony przed promieniami UV za pomocą specjalnych dodatków w całym wypełnieniu produktu co gwarantuje trwałość wybarwienia w całych okresie użytkowania.

Pobierz broszurę informacyjną o produktach Hartika:

Ulotka informacyjna Ulotka informacyjna - systemy tarasowe Informację na temat produktów wchodzących w skład systemu tarasowego Hartika.
Pobierz plik

Katalog produktów Hartika Katalog produktów Hartika Kolorystyka desek, dostępne serie, informacje techniczne oraz pozostałe produkty Hartika.
Pobierz plik

Polskie deski kompozytowe do stworzenia przydomowego tarasu Decydując się na zakup desek kompozytowych Hartika, macie Państwo pewność, iż wybieracie produkt wysokiej jakości, który będzie stanowił wizytówkę Państwa domu i ogrodu przez wiele lat, bez konieczności czasochłonnej impregnacji. Różnorodność serii produktu, a co za tym idzie szerokości desek powoduje iż z roku na rok zwolenników marki Hartika przybywa.

Poczytaj więcej o tarasach kompozytowych Hartika:

Co wyróżnia deski Hartika ? Dostępne rodzaje Kolorystyka desek Pliki do pobrania

Przykłady realizacji tarasów z wykorzystaniem deski kompozytowej Hartika Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia z realizacji tarasów wykonanych przy użyciu deski Hartika Tarase. Pełna fotorelacja zrealizowanych tarasów dostępna jest w zakładce "Galeria realizacji"

Galeria przykładowych zdjęć tarasów z deski kompozytowej Hartika

Taras przy domu z deski HartikaTaras przy domu z deski Hartika Taras z kompozytu HartikaTaras z kompozytu Hartika - dom prywatny Deska Hartika na balkonie w domu prywatnymDeska Hartika na balkonie w domu prywatnym Hotel - taras z deski HartikaHotel - taras z deski Hartika

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK