Mechaniczna Renowacja Tarasów Drewnianych Taras jak nowy nawet w przeciągu jednego dnia* Zobacz efekty
Renowacja tarasu
Kompozyt UltraShield Naturale Dotknij i poczuj najbardziej naturalną deskę kompozytową Przeczytaj więcej
UltrashieldNaturale
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Usługi świadczymy na terenie całego kraju Sprawdź ofertę
Kompleksowy montaż
Softline - Trwały. Ekskluzywny. Niezniszczalny Rewolucyjny system tarasów drewnianych z niewidocznym montażem Dowiedz się więcej
Softline system
Egzotyczne deski fasadowe na Twoją elewację Największa różnorodność gatunków egzotycznych Sprawdź ofertę
Elewacja

308 zrealizowane projekty u inwestorów prywatnych

materiał dziesiątki tysięcy sprzedanych m2 desek tarasowych i elewacji

cały kraj realizujemy zamówienia na terenie całego kraju

602 240 160 masz pytania? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób

Sklep internetowy 24/7

Zrób zakupy online
Setki produktów, znane marki, pełna gama akcesoriów. Przejdź do sklepu
Kompleksowy montaż tarasów z drewna i kompozytu Szukasz wykonawcy swojego tarasu? Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego montażu tarasów. Zobacz ofertę

Maszynowa renowacja tarasów - MRT

I Twój taras może wyglądać jak nowy! Świadczymy usługi MRT Zobacz efekty

Szeroki zasięg działania

Poszukujesz materialu na wykonanie tarasu lub elewacji? Skontatktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób

T: +48 (33) 483 31 39
M: + 48 664 815 386
M: + 48 602 240 160
E: biuro@ideagarden.pl
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

Zamów bezpłatne próbki

desek tarasowych lub elewacyjnych Bezpłatnie dostarczymy próbki desek tarasowych i elewacyjnych - wystarczy wypełnić formularz... Wypełnij formularz

Rzetelny dostawca materiału

Oprócz montażu tarasów i świadczenia usług w zakresie ich renowacji, prowadzimy również sprzedaż samego materiału w postaci desek tarasowych i elewacyjnych z drewna egzotycznego, thermodrewna, modrzewia syberyjskiego, drewna w systemie Softline oraz desek kompozytowych pochodzących od renomowanych producentów zagranicznych takich jak Twinson, Rehau czy też Torrotimber.

Being a students means to spend a lot of time in front of screen or books. To get some free time and to write my essay for example, I go to this website. It's a students' writing service that helps to creat good content on any topic.

Taras z drewna egzotycznego

Spośród szerokiej oferty egzotycznych desek tarasowych, proponujemy Państwu gatunki pochodzące z najdalszych zakątków świata, wśród których najpopularniejszymi są: drewno bangkirai, massaranduba, garapa, angelim amorgoso, ipe lapacho, cumaru, tigerwood, sucupira, itauba i wiele innych, których wysokie parametry techniczne oraz różnorodność kolorystyczna powoduje, iż idealnie współgrają z każdą aranżowaną przestrzenią.

Deski tarasowe z drewna egzotycznego występują w profilu 21mm x 145mm bądź 25mm x 145mm (dwustronnie lub jednostronnie ryflowane) w długościach: 1,87m; 2,13m; 2,44m; 2,74m; 3,05m; 3,35m; 3,66m; 3,96m; 4,27m; 4,57m; 4,88m; 5,18m; 5,49m, 5,79m i 6,10m. Warto pamiętać, iż deski w długościach powyżej 5m występują stosunkowo rzadko i dotyczą niewielkiej ilości gatunków drzew, bardziej popularne są deski do długości 4,88m.

W identycznych długościach co deski tarasowe występują legary z drewna egzotycznego, które stanowią konstrukcję nośną pod taras. Oprócz desek i legarów z drewna egzotycznego znajdziecie Państwo również u nas wszystkie akcesoria niezbędne do ich montażu a więc: wkręty tarasowe SPAX-D, krzyżyki dystansowe, podkładki gumowe czy też impregnaty w postaci olejów bezbarwnych i koloryzujących. W przypadku zamówień na kwotę przewyższającą 5 000,00 zł netto (tj. 6 150,00 zł brutto) oferujemy bezpłatny transport desek tarasowych z drewna egzotycznego na terenie całej Polski natomiast poniżej tej kwoty koszty transportu kalkulowane są indywidualnie. UWAGA! Rozładunek leży po stronie klienta, dlatego koniecznym jest zorganizowanie 1-2 mężczyzn, którzy sprawnie zdejmą dostarczony materiał z samochodu.

W przypadku desek elewacyjnych z drewna egzotycznego, transport wygląda analogicznie tzn. realizujemy zamówienia na terenie całego kraju oferując klientom transport gratis w przypadku zamówień przewyższających kwotę 5 000,00 zł netto (tj. 6 150,00 zł brutto), w pozostałych przypadkach koszt dostawy kalkulowany jest indywidualnie. Oprócz typowych dla drewna egzotycznego gatunków drzew, znajdziecie Państwo u nas również gatunki mniej znane o bardzo dobrych parametrach technicznych wśród nich najpopularniejszymi są: deska okume, tatajuba, meranti, cedr kanadyjski, angelim amorgoso, iroco, dabema i wiele innych, które w zależności od Państwa upodobań mogą zostać wykonane w 1 z 5 dostępnych profili: pióro-wpust, zetka, romb, dkp, standard. Niezależnie od wybranego profilu, u nas zakupicie Państwo wszystkie akcesoria do montażu i impregnacji okładziny drewnianej.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową zrealizowanych przez nas tarasów z drewna egzotycznego wykonanych u klientów na terenie całego kraju.

Więcej na temat drewna egzotycznego

Dostępne gatunki drewna Profile desek Zobacz nasze realizacje Zapytaj o wycenę

Oprócz tradycyjnych desek tarasowych i elewacyjnych z drewna egzotycznego, zajmujemy się również sprzedażą materiału na taras w postaci Thermodrewna czyli drewna modyfikowanego termicznie oraz systemowych desek tarasowych Softline montowanych na niewidoczny system montażu. W obu przypadkach niezależnie od wielkości złożonego zamówienia, występuje koszt transportu kalkulowany indywidualnie w zależności od miejsca do którego towar ma zostać dostarczony oraz od wielkości i wagi przesyłki. Warto wiedzieć, że jako rzetelny dostawca materiału dokładamy wszelkich starań aby koszt dostawy nie był zbyt wysoki, szukamy takich rozwiązań logistycznych aby klient był usatysfakcjonowany zakupami w naszej firmie.

Oczywiście poza handlem drewnem, zajmujemy się również sprzedażą materiałów niezbędnych do wykonania tarasów kompozytowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty niemieckiej marki TWINSON, austriackiej firmy REHAU i belgijskiej firmy TORROTIMBER. Służymy fachowym doradztwem technicznym w zakresie wyboru odpowiedniego materiału na taras. Można u nas zakupić zarówno deski, legary, łączniki jak i listwy wykończeniowe. Większość producentów konglomeratów, komasuje transport dostarczając towar raz w tygodniu w określony rejon Polski. Koszt transportu przy zamówieniach powyżej 4 000,00 zł netto (tj. 4 920,00 zł brutto) zazwyczaj jest gratis, w pozostałych przypadkach jest on kalkulowany indywidualnie.

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo zainteresowani drewnem czy kompozytem na taras czy też fasadę budynku, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki setkom wykonanych tarasów oraz tysiącom sprzedanych m2 materiału do samodzielnego montażu, służymy pomocą i fachowym doradztwem zarówno przy wyborze materiału, który sprosta Państwa oczekiwaniom jak również wskazówkami technicznymi dotyczącymi prawidłowego montażu.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK